Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

2018-11-22
Wszyscy Kochamy Pluszowe Misie! Dlatego w czwartkowy poranek odwiedziliśmy Przedszkolaków, aby świętować urodziny dziecięcego ulubieńca. W ramach lekcji bibliotecznej została przybliżona jego historia. Dzieci z radością przyniosły swoje ulubione maskotki oraz przedstawiły je. Przygotowane zostały wiersze, teatrzyk Kamishibai o Kubusiu Puchatku oraz opowiadania o znanych niedźwiadkach oraz teatrzyk Kamishibai o Kubusiu Puchatku.  Dzieciom spodobała się także zabawa ruchowa, za sprawą której zamieniły się w niesforne misie zbierające miód. Zwieńczenie zajęć stanowiło wręczenie Przedszkolakom pamiątkowych dyplomów. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.

Licznik odwiedzin: 1208359