Na tropie afery, gdzie podziały sie litery? - przedstawienie teatrzyku "Maska"'

2018-04-26

Za nami piękne spotkanie z książkami, teatrem i zagadką zagubionych liter. W kwietniowe przedpoludnie gościliśmy w Lubeni aktorów z Teatru Maska w Krakowie, którzy swoim spektaklem pt. „Na tropie afery, gdzie podziały się litery"  promowali czytelnictwo. Celem  widowiska było zachęcanie do czytania, przypomnienie, że dzięki książkom zdobywamy wiedzę, trenujemy umiejętność czytania, rozbudowujemy słownictwo, kształtujemy wyobraźnię.
 Widzami przedstawienia teatralnego były dzieci z klas młodszych SP w Lubeni wraz z nauczycielami.  Spotkanie teatralne dostarczyło małym wiedzom wiele radości i cennych refleksji.