Biblioteka kreatorem zdrowia.

Biblioteka kreatorem  zdrowia.
2019-03-01

Każdy z nas ma świadomość  jak ważne dla zdrowia jest odżywianie i styl życia. Media zasypują nas propozycjami diet, przepisów kulinarnych oraz  produktów, które mają sprawić, że będziemy szczupli i zdrowi.  Warto czasem skorzystać z wiedzy  fachowca, profesjonalnie zajmującego się dobieraniem szczegółowego planu żywieniowego. Taką okazję  mają uczestnicy warsztatów edukacyjnych organizowanych w naszej bibliotece. Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych cyklem spotkań  ze specjalistkami z dziedziny dietetyki. Podczas pierwszych zajęć dowiedzieliśmy się o komponentach własnego ciała poddając się specjalistycznemu badaniu. Wszyscy biorący udział w badaniu otrzymali raport ze szczegółowym omówieniem przez panie dietetyczki.  Tematyka bardzo ciekawa zatem warsztaty cieszyły się zainteresowaniem. Uzupełnieniem wykładu była przygotowana wystawka tematyczna  jako, że nasz księgozbiór zasobny jest w wydawnictwa dotyczące tej dziedziny wiedzy.

Licznik odwiedzin: 1208332