Konkurs czytelniczy "Czytelnik i przyjaciel biblioteki 2011"

2011-05-13
Corocznym świętem dla GBP w Lubeni i jej Filii jest wręczenie nagród najaktywniejszym czytelnikom bibliotek. Kryteria brane pod uwagę to m. in. ilość i częstotliwość wypożyczeń, dbałość o książki. Nagrodzeni zostali czytelnicy wszystkich bibliotek naszej Gminy. W pierszej kategorii - Czytelnicy dorośli nagrodzono 17 osób, wśród laureatów II kategorii - młodzież i dzieci znalazło się również 17 osób. Komisja konkursowa zdecydowała także o przyznaniu 12 nagród rodzinnych. Nagrody dla uczestników konkursu  ufundowały zaprzyjaźnione wydawnictwa, hurtownie i biblioteki oraz prywatni darczyńcy. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy, a nagrodzonym gratulujemy i życzymy sukcesów w każdej dziedzinie życia.