Wiosna z Wróżką w bibliotece – poranek literacki Wioletty Piaseckiej

2011-04-07
Wiosenny poranek 7 kwietnia upłynął pod znakiem magicznego spotkania z wróżką. Tym razem lubeńskie dzieci odwiedziła autorka bajek i baśni Wioletta Piasecka. Pani Wioletta w swoim stroju wyglądała jakby przybyła z jakiejś bajkowej krainy. Uczniowie SP w Lubeni powitali miłego gościa przygotowanym na podstawie jej twórczości programem słowno- muzycznym. Występ, który był niewątpliwie zaskoczeniem dla autorki, okazał się miłym prezentem. Dzieci z chęcią zadawały pytania, dowiedziały się skąd pisarka czerpie pomysły na bajki, kiedy je pisze, dlaczego występuje na spotkaniach autorskich w właśnie takim, a nie innym przebraniu. Na koniec bajkopisarka rozdała dzieciom autografy i podpisała książki.