Światowy Dzień Książki w Przedszkolu

2012-04-23
23 kwietnia ogłoszony Światowym Dniem Książki świętowaliśmy wspólnie z przedszkolakami z Lubeni. Spotkanie z bajką dotyczyło zawodów i rodzajów sklepów. Dzieci z łatwością odgadywały nazwy profesji ukryte w zagadkach. Nieco trudniejszym zadaniem okazało się przyporządkowanie przedmiotów z magicznego worka do sklepów w których można je kupić. Turlając do siebie piłeczkę zadawały pytania na temat sklepów i odpowiadały na nie. Na zakończenie zajęć wybraliśmy się na zakupy do różnych działów "Tesco". Dzieci na planszy udającej hipermarket przyklejaly obrazki z różnymi towarami. Wszystkim zajęcia bardzo się podobały i dzieci chętnie oglądaly książeczki przyniesione przez bibliotekarzy.

Licznik odwiedzin: 1205873