Drugie miejsce w konkursie na najlepiej zrealizowany program Tygodnia Bibliotek 2012

2013-07-19

Nasza biblioteka po raz kolejny została nagrodzona za swoją działalność. Za najlepiej zorganizowany program Tygodnia Bibliotek 2012 ph. "Biblioteka ciągle w grze" otrzymała od zarządu Okręgu SBP w Rzeszowie II miejsce. Dyplom i kwiaty zostały wręczone dyrektorce GBP w Lubeni - Alicji Warzybok  - na uroczystej sesji popularno - naukowej promującej Słownik Gwary Lubeńskiej pt. "Muzeum słowa" w dn. 7.06.2013 przez dyrektorkę WiMBP w Rzeszowie - Barbarę Chmura. Szefowa biblioteki podziękowała za nagrodę podkreślając wkład pracy kadry. To wspólny sukces.

Laureaci konsursu - informacja SBP