Nowości wydawnicze w Bibliotece w Siedliskach

Biblioteka Publiczna w Lubeni uczestniczy w Wieloletnim Programie “Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z budżetu państwa. Program ten ma na celu wzmocnienie aktywności czytelniczej w bibliotekach oraz budowanie nawyków czytelniczych poprzez wzmocnienie roli bibliotek jako lokalnych ośrodków życia społecznego, zapewniających dostęp do kultury i wiedzy. W ramach dotacji biblioteki mogą nabywać nowości wydawnicze, ukazujące się na rynku księgarskim.

Biblioteka Publiczna w Siedliskach dzięki tym środkom finansowym pozyskała nowości wydawnicze dla swoich czytelników. Serdecznie zapraszamy do biblioteki, książki z różnych dziedzin wiedzy czekają na Was! Warto skorzystać z nowej oferty i odwiedzić bibliotekę!