Legimi już od 1 lutego

Drodzy Czytelnicy!
Po raz kolejny mamy dla Was kody dostępu do książek elektronicznych. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.
Kody wydawane są w ostatnich dniach danego miesiąca, w godzinach pracy biblioteki. Kod należy aktywować w miesiącu, na który Czytelnik go otrzymał w bibliotece – inaczej kod wygasa. Aktywowany kod ważny jest przez miesiąc licząc od dnia aktywacji kodu na stronie  www.legimi.pl/podkarpackie  np. kod aktywowany przez czytelnika 01.02 jest ważny do 28.02. Po miesiącu korzystania czytelnik może zwrócić się do biblioteki po kolejny kod na następny miesiąc, (Biblioteka nie daje gwarancji, że ci sami Czytelnicy będą co miesiąc otrzymywać kolejne kody Legimi!). Kod może otrzymać Czytelnik, który ukończył 15 lat. Czytelnik może pobrać tylko 1 kod w miesiącu i nie może przekazywać innym osobom. Liczba kodów dostępnych w bibliotece jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.