Kicia Kocia z wizytą u przedszkolaków.

Na zaproszenie biblioteki przyjechała do przedszkolaków pani Beata Krawiec – animatorka i specjalistka do spraw promocji reprezentująca Księgarnie NOVA w Rzeszowie z bajkową bohaterką – Kicią Kocią, ulubienicą dzieci. Pani animatorka nie pozwoliła dzieciom na nudę. Przedszkolaki wcieliły się w bohaterów bajki pt. “Czerwony kapturek”, co sprawiło im dużo frajdy i uśmiechu. Nauczyły się również kilku zwrotów grzecznościowych w języku migowym. Najważniejszą jednak atrakcją spotkania była wizyta Kici Koci. Postać bajkowa podbiła serca wszystkich małych uczestników, każdy miał okazję przywitać się i uściskać gościa. Każdy mógł też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Z pewnością spotkanie to na długo zostanie w pamięci naszych dzieci. Serdecznie dziękujemy Pani Beacie Krawiec za tak wspaniałe warsztaty, zachęcające dzieci do czytania i promowania czytelnictwa już od najmłodszych lat.