Mała książka – wielki człowiek

„Mała książka – wielki człowiek” w nowej odsłonie! Koniecznie przyjdź z dzieckiem do biblioteki…😀👧🧑🌞📚

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubeni wraz z filiami w Siedliskach i Straszydlu otrzymała nowe książki przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym, w ramach kolejnej edycji akcji Mała książka – wielki człowiek , a to znaczy, że każdy mały przedszkolak może otrzymać swoją Wyprawkę Czytelniczą!

Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które odwiedzi bibliotekę, otrzyma nieodpłatnie Wyprawkę Czytelniczą oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, przedszkolak otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem.

Zapraszamy dzieci i rodziców do biblioteki! Przekonajcie się sami ile korzyści daje czytanie!

Kampania „Mała książka – wielki człowiek” to projekt realizowany przez Instytut Książki ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.