Językowe łamańce – konkurs recytatorski

Zapraszamy dzieci z młodszych klas szkolnych SP w Lubeni do udziału w konkursie recytatorskim wierszyków łamiących języki. Szczegóły zawiera regulamin konkursu.

Nudzimisię” to częste powiedzenie naszych milusińskich. Dlatego zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na zajęcia wakacyjne w plener. Rezerwat kultury w Lubeni i zarazem biblioteka na świeżym powietrzu to wspaniałe miejsce
do relaksu. Zapisów dokonują rodzice lub opiekunowie prawni dziecka podpisując zgodę udziału w zajęciach wakacyjnych. .Zapisy do 12 lipca 2021 r .Liczba miejsc ograniczona. Zabawę rozpoczynamy 13 lipca o godz. 9.00. Spotykamy się w  Rezerwacie kultury w plenerze. Zapewniamy niezapomniane przeżycia z alpakami i atrakcyjne animacje plastyczne.