Zbiory naszej biblioteki wzbogaciły się o nowości!

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubeni bierze udział w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata2021 – 2025”, w ramach którego otrzymała środki na zakup nowości wydawniczych. Zakup nowości wydawniczych został dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 w ramach zadania “dofinansowanie dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0”

Dzięki temu filia w Straszydlu mogła zakupić nowości dla dorosłych i dla dzieci. Są wśród nich książki, które nam proponowaliście . Zapraszamy do odwiedzin biblioteki i wypożyczeń.