Misiowe spotkanie

25 listopada razem z książkowymi misiami odwiedziłyśmy lubeńskich przedszkolaków. Dzień w przedszkolu to nie lada wyzwanie dla dziecka. Dlatego każdemu maluchowi potrzeba wsparcia i przyjaciela, którym może okazać się Miś. Spośród wielu przyniesionych książek dzieci chciały posłuchać historii Misia Tulisia, o wielkim sercu, który ma dla każdego tyle przyjaźni, tyle przytuleń, i tyle zapału, by pomagać każdemu. Z tego jego zapału i pomocy nie zawsze wychodzi to, co by chciał, ale liczą się dobre chęci i dobroć. Maluchy usłyszały, jak cudowna i radosna jest siła bycia razem i siła przyjaźni. Na pamiątkę spotkania otrzymały odznaki przyjaciela naszego bohatera i zagadkowe kolorowanki. Dziękujemy za mile, wspólnie spędzony czas.