Kreatywne bajki dla dzieci

W czasach wszechobecnej technologii i dostępu do rozmaitych urządzeń, wydawać by się mogło, że książka dla dzieci jest na straconej pozycji. Otóż nie! Można wykorzystać smartfon czy tablet w taki sposób, by zachęcić dziecko nie tylko do oglądania bajek ale przede wszystkim do ich czytania. Przykładem są kreatywne opowieści dla dzieci o wilku i księciu. Interaktywne bajki “O wilku, który nikogo nie zjadł” oraz “o księciu, który dostał kosza” są przykładem na niestandartowe podejście do formy bajki. Historie zawarte w obu książkach są pełne humoru i sprawią frajdę nie tylko dzieciom, ale i całej rodzinie. Wykorzystanie technologii to również argument dla dzieci, których do tej pory czytanie nie interesowało.

Biblioteka Publiczna w Siedliskach zaprasza dzieci do biblioteki i zanurzenia się w wirtualny świat bajek.