Ferie w bibliotece

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło spędzić wolny czas – wesoło, inspirująco i kulturalnie  w drugim tygodniu ferii  przychodząc do biblioteki.

Uczestnicy zajęć rywalizowali ze sobą w grach planszowych. Tworzyli zimowe pejzaże różnymi technikami, rozwiązywali zgaduj –zgadule i zagadki literackie, brali udział w  mini konkursie frazeologicznym „Groch z kapustą”.

Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się   roboty edukacyjne Photon  i ich programowanie.

Photon jest pierwszym na świecie interaktywnym robotem, który rozwija się razem z dzieckiem. Uczy podstaw programowania, pokazuje najnowsze technologie oraz rozwija logiczne myślenie i kreatywność. Wszystko to w najbardziej atrakcyjnej formie – poprzez zabawę!

Zajęcia feryjne  minęły w sympatycznej atmosferze.