“Strażnik rzeczy zagubionych” – DKK dla dorosłych

Obchody tegorocznego Tygodnia Bibliotek zainaugurowane zostały  spotkaniem Dyskusyjnego Klubu Książki dla  dorosłych.  „Strażnik rzeczy zagubionych” to niezwykle klimatyczna ze szczyptą magii i humoru  powieść która skradła nasze serca. Mówi ona o potrzebie szukania miłości i bliskości, o stracie i szukaniu swojego miejsca w życiu oraz o tym, że nigdy nie można tracić nadziei na lepszą przyszłość. Powieść Ruth Hogan napisana jest ładnym, lekkim i przystępnym językiem.
Losy bohaterów poprzeplatane zostały krótkimi opowiadaniami urozmaicającymi całą fabułę. Treść książki  niesie pozytywne przesłanie, poprawia nastrój i  potrafi pozostawić po sobie poczucie wdzięczności za dar jakim jest życie. Zapewne pozostanie w naszej pamięci. Niezwykle miłym akcentem spotkania były złożone nam życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza. Za tak miły gest wszystkim Koleżankom z Klubu wyrażamy ogromną wdzięczność. Dziękujemy bardzo za pamięć i piękny kwiat.