Kicia Kocia odwiedzi przedszkolaków

Rezolutna kotka –  Kicia Kocia to jedna z ulubionych bajkowych bohaterek dla dzieci. W naszej bibliotece książeczki z jej przygodami są jednymi z najczęściej wypożyczanych. Chcąc zrobić  przyjemność małym Czytelnikom udało się ją zaprosić. Spotkanie z ulubienicą dzieci odbyło się  w szkole w Lubeni. Pani Beata Krawiec z księgarni „Nova” w Rzeszowie zadbała o to aby było pouczająco i śmiesznie. Po przeczytaniu bajki pt. „Kicia Kocia mówi nie”  i wspólnym warsztacie dzieci dobitnie przekonały się że nie warto ufać nieznajomym a tym bardziej gdzieś z nimi iść. Uczniowie mogli spróbować  swoich sił w aktorstwie przedstawiając „Czerwonego kapturka”. Pani Beata zadbała o rekwizyty i stroje. A prawdziwe karabiny myśliwych były nie lada gratką dla wszystkich chłopców na sali. Z Kicią Kocią fajnie było „przybijać piątki” i robić pamiątkowe zdjęcia.