Darmowe – e-booki, audiobooki i książki – Legimi online

Drodzy Czytelnicy!

Od 1 lutego 2023 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lubeni wydawane są bezpłatne miesięczne kody dostępu do serwisu Legimi. Aby uzyskać dostęp do platformy Użytkownik, który chce korzystać z usługi Legimi:
— zgłasza się do biblioteki, której jest Czytelnikiem. Jej pracownik na podstawie okazanej mu ważnej karty czytelnika wydaje jeden kod z miesięcznym okresem ważności
— Czytelnik aktywuje kod otrzymany w bibliotece na dedykowanej konsorcjum stronie: https://www.legimi.pl/podkarpackie wpisując kod otrzymany z biblioteki, akceptując regulamin, a następnie zakładając konto lub logując się do niego (jeśli konto już posiada). Przy zakładaniu konta należy podać nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail
z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło. Od momentu aktywacji kodu Czytelnik może korzystać z usługi przez miesiąc, a najpóźniej do dnia zakończenia świadczenia bibliotece usługi Legimi. Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca Czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa.

Systemy operacyjne, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10.
Czytać  można na tablecie, smartfonie, czytniku lub komputerze.