Spotkanie autorskie

21 kwietnia w samo południe uczniowie klas V uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lubeni. Mieliśmy zaszczyt gościć panią Anielę Cholewińską-Szkolik pisarkę dla dzieci. Autorkę wielu dobrze znanych naszym czytelnikom książek o “Misi i jej małych pacjentach”, czy o przygodach psa Popika. Młodzieży pani Aniela kojarzy się z serią „Na tropie czarnego klejnotu” – kryminalno-sensacyjnych powieści pełnych zabawnych sytuacji, intryg, poszukiwania skarbów, szkolnych przygód i przyjaźni. Spotkanie odbyło się w wyjątkowej twórczo-kreatywnej atmosferze. Pisarka jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki porwała uczniów w świat literatury, książek pasji. Rozbudzając w nich ukryte pokłady wyobraźni. Wizyta naszego gościa odbyła się w ramach działających w bibliotece Dyskusyjnych Klubów Książki, do których serdecznie zapraszamy.