Majowy DKK

Nasze poczucie wartości łatwo złamać, ale trudniej zbudować je na nowo. Tak wiele zależy od nas samych, od naszej wiary w siebie i od tego co myślimy o sobie samych. Majowe spotkanie poświęciłyśmy rozmowie o lekturze  popularnej i cenionej psycholożki Ewy Woydyłło korzystając tym samym z zaproszenia do uważnej podróży w głąb siebie. Z treści wynika nauka i podkreślenie jak ważna jest samoakceptacja i życie w zgodzie ze sobą samym. „Źródło poczucia wartości kryje się w tym, co myślisz, mówisz i robisz” … „Nie zatrzymuj się, zmierzaj tam, dokąd pragniesz dojść. Nie wszystko musi ci się udać. Niewykonalne cele zmieniaj na wykonalne. Zaakceptuj rzeczy, nad którymi nie masz kontroli”  – mocno akcentuje autorka. Warto  „przeanalizować siebie” w oparciu o tak wartościową książkę, która w przystępny sposób pomoże w samorozwoju. Dodatkowym walorem jest  język i styl lektury, które  powodują, że czyta się ją bardzo dobrze.