Bohaterzy bajek w przedszkolu

We wrześniu lubeńskich przedszkolaków odwiedzili Fenek i Maks – bohaterowie serii książeczek dla dzieci-„Przygody Fenka”. To pozycje, które trafiają do serc dzieci. Bajki o sympatycznym lisku to idealny sposób na przyjemne, pouczające i efektywne spędzanie czasu. Wyraźnie jest w nich stawiana granica między dobrem a złem. Dużo mówią o rodzinie, przyjaciołach jak i o wielkich wartościach w życiu. Fenek zawsze przychodzi z pomocą w objaśnianiu świata. Na spotkaniu w Lubeni dzieci wysłuchały piosenki oraz bajki z serii ,,Dobre zachowanie”, pt. ,,Sprzątam po zabawie”. Dowiedziały się jak ważne jest utrzymywanie porządku. Mamy nadzieję, że dzisiejsza lekcja zaowocuje w przyszłości. Młodych Czytelników i nie tylko zapraszamy do biblioteki, tu znajdziecie kolejne opowiadania o przygodach, które przeżywa Fenek i jego przyjaciele.