Mikołajkowy seans dla Seniorów

W listopadzie na ekrany polskich kin weszła nowa komedia świąteczna. Film „Uwierz w Mikołaja” nakręcono na podstawie powieści Magdaleny Witkiewicz o tym samym tytule. Ta powieść skradła serca czytelników nie tylko w Lubeni. Książka jest pełna  wzruszeń i śmiechu. W „Uwierz w Mikołaja” śledzimy losy kilkorga postaci. W wigilijną noc ścieżki wszystkich bohaterów zeszły się w jednym miejscu…A w obsadzie – zarówno w rolach pierwszo-, jak i drugoplanowych – zobaczyć można plejadę polskich gwiazd.  1 grudnia Gminna Biblioteka Publiczna w Lubeni zaprosiła Seniorów z terenu naszej gminy na wyjazd do kina „Zorza” na ten świąteczny hit. Dziękując im, za całoroczne aktywne uczestniczenie w życiu biblioteki i zaangażowanie we wszelkich wydarzeniach promujących czytelnictwo. Milo było spędzić wspólnie to grudniowe, piątkowe popołudnie.