Stacja Biblioteka – podróż z książką

2020-08-15

Celem projektu jest kreowanie i rozbudzanie nawyków czytelniczych, wzmocnienie roli biblioteki, jako ośrodka animującego kulturę w tym kulturę czytelniczą, rozszerzenie zakresu usług biblioteki oraz aktywizacja i animacja życia kulturalnego społeczności lokalnej. Udział odbiorców w zaplanowanych wydarzeniach pozwoli wzmocnić wizerunek instytucji w lokalnym środowisku, jako miejsca otwartego dla wszystkich, gdzie książka stanowi zasadniczy trzon jej działań. Do współpracy zapraszamy szkoły Gminy Lubenia, GOK  w Lubeni, Stowarzyszenia na Rzecz Promocji i Rozwoju Gminy Lubenia „Aktywni Razem” oraz społeczność lokalną.  Szczegółowe informacje o wydarzeniach będą podawane na bieżąco, na stronie internetowej biblioteki, tablicach ogłoszeń, lokalnej prasie...